Stacjonarny numer telefonu +48616285032 lub 616285032 powiatu Poznań województwa Wielkopolskie Polska

Komentarze:

M
Marek * skomentował 2019-11-11
Usłyszałem głos robota, gdy odebrałem połączenie z tego numeru

G
Gabrysia * skomentował 2019-11-07
Dzwoniący mówił w obcym języku, nie rozumiałem ani jednego słowa. Wygląda jak coś wschodnioazjatyckiego, ale nie jestem pewien.

E
Erick * skomentował 2019-11-03
Musiałem mu dać pieniądze, ale na szczęście sprawdziłem jego dane online. Wszyscy publikują swoje negatywne recenzje na ten temat.

Błąd
Błąd podczas dodawania: nie można dodać komentarza. Spróbuj ponownie później.
Informacje o systemie

Deje su comentario

Wpisz swoje imię.
Wprowadź swój komentarz.

Mapa witryny

Administracja projektu Kto dzwonił?" nie podziela opinii opublikowane w komentarzach z numerami telefonów i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Nie ponosimy odpowiedzialności za prawidłowość treści informacji w komentarzach do numerów telefonów, jakości towarów i świadczonych usług. Informacje są umieszczane na stronie osobiście przez odwiedzających pod ich osobistą odpowiedzialność i mogą zostać usunięte na uzasadnione żądanie właściciela telefonu w przypadku oczywistego spamu lub podważania reputacji firmy. Nie gromadzimy i nie rozpowszechniamy danych osobowych ani informacji związanych z danymi umieszczanymi przez odwiedzających. Wszystkie komentarze wysyłane przez odwiedzających są automatycznie moderowane pod kątem zgodności z Regułami, a także dokonywana postmoderacja.