Numer telefonu komórkowego +48532834770 lub 532834770 T-Mobile Polska

Komentarze:

K
Klara * skomentował 2019-08-17
Ktoś nadal wysyła mi SMS-y z pytaniem, gdzie mieszkam.

M
Marek * skomentował 2019-08-13
Pilnie potrzebujesz informacji o tym numerze. Ktoś próbował ukraść moje konto na Facebooku i dołączyć je do tego numeru.

Ł
Łukasz * skomentował 2019-08-09
Wysłali mi SMS-a z linkiem do jakiejś strony internetowej. Mój program antywirusowy zgłosił, że jest to witryna szpiegująca.

Błąd
Błąd podczas dodawania: nie można dodać komentarza. Spróbuj ponownie później.
Informacje o systemie

Deje su comentario

Wpisz swoje imię.
Wprowadź swój komentarz.

Mapa witryny

Administracja projektu Kto dzwonił?" nie podziela opinii opublikowane w komentarzach z numerami telefonów i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Nie ponosimy odpowiedzialności za prawidłowość treści informacji w komentarzach do numerów telefonów, jakości towarów i świadczonych usług. Informacje są umieszczane na stronie osobiście przez odwiedzających pod ich osobistą odpowiedzialność i mogą zostać usunięte na uzasadnione żądanie właściciela telefonu w przypadku oczywistego spamu lub podważania reputacji firmy. Nie gromadzimy i nie rozpowszechniamy danych osobowych ani informacji związanych z danymi umieszczanymi przez odwiedzających. Wszystkie komentarze wysyłane przez odwiedzających są automatycznie moderowane pod kątem zgodności z Regułami, a także dokonywana postmoderacja.