Stacjonarny numer telefonu +48223499925 lub 223499925 powiatu Warszawa województwa Mazowieckie Polska

Komentarze:

P
Paaad skomentował 2019-12-05
Również zamawiałem buty na stronie internetowej gdzie podany jest ten numer. Niestety nikt nie odbiera ani telefonu ani emaila. Czy zdecydował się już ktoś zgłosić sprawę na policję?

B
Barbara skomentował 2019-11-29
jeśli chodzi o mnie to po kupieniu butów brak kontaktu email i przez podany numer

A
anna bondyra skomentował 2019-08-30
numer telefonu jest podany jako kontakt do sklepy aerosneakers. niestety nigdy nikt nie odbiera tego telefonu. zamówiłam buty i przez kilkadziesiąt dni nie doszły do mnie. numer fałszywy jak dla mnie

Błąd
Błąd podczas dodawania: nie można dodać komentarza. Spróbuj ponownie później.
Informacje o systemie

Deje su comentario

Wpisz swoje imię.
Wprowadź swój komentarz.

Mapa witryny

Administracja projektu Kto dzwonił?" nie podziela opinii opublikowane w komentarzach z numerami telefonów i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Nie ponosimy odpowiedzialności za prawidłowość treści informacji w komentarzach do numerów telefonów, jakości towarów i świadczonych usług. Informacje są umieszczane na stronie osobiście przez odwiedzających pod ich osobistą odpowiedzialność i mogą zostać usunięte na uzasadnione żądanie właściciela telefonu w przypadku oczywistego spamu lub podważania reputacji firmy. Nie gromadzimy i nie rozpowszechniamy danych osobowych ani informacji związanych z danymi umieszczanymi przez odwiedzających. Wszystkie komentarze wysyłane przez odwiedzających są automatycznie moderowane pod kątem zgodności z Regułami, a także dokonywana postmoderacja.